אודות

פעילויות כיף ואתגר

אופי החברה:

חברת "אקטבע" מורכבת ממנחי סדנאות גיבוש,מדריכי טיולים, מדריכי הישרדות וממדריכי סנפלינג מוסמכים בעלי רקע עשיר בחבלים. כל מדריכי החברה מוסמכים בתחום עיסוקם ונבדקו בקפידה על מנת שיעניקו רמת שירות ובטיחות גבוהה ביותר. שביעות רצונכם היא בראש מעייננו, לכן באפשרותכם לבחור כל פעילות בנפרד או לשלב ביניהם. אנו נתאים לכם פעילות לפי דרישתכם, זמנכם ותקציבכם.

אזורי פעילות:

אנו מוציאים טיולי סנפלינג ופעילויות כיף בכל רחבי הארץ במגוון רחב של מקומות כגון: נחלים, מצוקים, מערות ועוד. ימי הכיף וימי הגיבוש נערכים בשטחים פתוחים בארץ כגון: יערות, פארקים וחורשות מהדרום ועד הצפון.

ימי כיף וימי גיבוש:

אנו מאמינים שדרך האתגר והחבלים ניתן להתגבש וליהנות מכל רגע. ביום כיף ויום גיבוש תלמדו צדדים בחברכם שלא הכרתם. בכך תדעו לעבוד יחדיו בשיתוף פעולה והבנה הדדית,יום כיף וגיבוש וכל זאת בעזרת מתקני עץ מיוחדים שנבנו למטרה זאת. פעילות הגיבוש מתבצעת על ידי מנחה סדנאות O.D.T מוסמך מטעם" וינגייט".

זמינות:

אנו מתחייבים לעמוד לרשותכם במשך השנה. אנו נשמח לתת מענה לכל שאלה וכן לייעץ לכם מסלולים אפשריים. לנוחיותכם תוכלו להשאיר הודעה ב"צור קשר" עם פירוט הפעילות הרצויה, ונחזור אליכם בהקדם האפשרי.

בטיחות:

בטיחות הלקוחות הם נר לרגליה של החברה, לפיכך כל הציוד הוא מהחברות המובילות בתחום ועומד בתקנים CEN וה-UIAA שהם המחמירים ביותר. כל פעילויות החברה מכוסות בביטוח אקסטרים כמתחייב בחוק. כל מדריכי החברה הם מדריכי סנפלינג ומגישי עזרה ראשונה מוסמכים מטעם "וינגייט", ובעלי עבר עשיר בטיולים בארץ. אם חשקה נפשכם "לצאת מהקופסה" ולהזרים קצת אדרנלין, נשמח לעמוד לרשותכם!

בידול החברה:

אנו מתייחסים בשיווין לקבוצות קטנות ולקבוצות גדולות. אנו נעניק לכם יחס אישי. כל הפעילויות מתבצעות באווירה חמה ושבטית. אנו בחברה נשמח להוציא את הפעילות המושלמת בשבילכם, גם אם מדובר בהתראה קצרה. את ימי הכיף וימי הגיבוש אנו נתאים ללקוחתנו על פי רצונם מכוון שאצלנו הלקוחות לא באים לטיול הנקבע מראש, אלא לטיול המתוכנן לפי צורכיהם. כמו כן, לנוחיותכם, ניתן לשלם בכרטיסי אשראי. על רמת השירות הגבוהה ושביעות רצון לקוחותינו, באפשרותכם להתרשם מהמלצות על החברה.

בין לקוחותינו:

חברת אקטבע עובדת עם כל שכבות האוכלוסיה. החל מפעילויות לבתי ספר ומתנ"סים, המשך בהפעלות למשפחות וקבוצות וכלה בפעילות לעובדים ומנהלים בחברות מובילות במשק.
בין לקוחותינו נמנים:

  • משרד הביטחון – אנו ספקים מורשים של משרד הביטחון מספר 11009887
  • ישקר
  • אינטל
  • שטראוס מים
  • קרן עזריאלי
  • עיריית ירושלים

ועוד רבים וטובים…