יום גיבוש לעובדים:

חברה המעוניינת בהצלחתה, תדאג בראש ובראשונה לתנאי עובדיה ובפרט לגיבושם וליכודם החברתי. אין ספק שככל שעובדי החברה ירגישו מלוכדים יותר, כך ייהנו יותר בחברה ויצליחו בעבודתם כצוות. בשביל ללכד את הצוות ולוודא שכולם כגוש אחד רוצים להצליח, נועד יום גיבוש לעובדים.

חשיבותו של יום גיבוש לעובדים:

ביום זה נעבוד על העצמת האמון ושיתוף הפעולה בין העובדים, וכן על העלאת המוטיבציה שלהם באמצעות שלל דרכים מאתגרות ומעניינות של פעילויות בטבע.
במהלך התהליך, תיהנו מבילוי משותף וכיפי שבו תזכו להתוודע לצדדים שטרם הכרתם אצל עמיתכם לעבודה.

צור קשר וקבל הצעת מחיר

איך בנוי יום גיבוש לעובדים?

יום הגיבוש יחל ב"שוברי-קרח" משימות קלילות ופשוטות שמטרתן להכניס אתכם לאווירה נינוחה. לאחר מכן נערוך הכרות קצרה עם הנוכחים ונמשיך לפעילות הגיבוש לעובדים. משחקי הגיבוש תוכננו על ידי מדריכים מנוסים כך שיתאימו למספר רב של משתתפים, וכן שיביאו אתכם למימוש יכולות רבות ככל האפשר.

אנו נעבוד איתכם על הנושאים הבאים: מנהיגות, עבודת צוות, תיאום, אחריות אישית וקבוצתית, יצירתיות בפתרון בעיות ועוד…
חלקו הראשון של היום יחל במשימות של תיאום קבוצתי כגון: הזזת מבוך קבוצתי, הליכה על מגלשיים קבוצתיים, הזזת משתתף שנמצא בתוך מתקן מיוחד בעזרת חבלים בלבד, בניית מגדל קוביות לגובה בעזרת חבלים ועוד הפתעות שתגלו בפעילות. לאחר מכן נעבור למשימות של חשיבה קבוצתית, במשימות אלו תצטרכו להפעיל חשיבה "מחוץ לקופסה" כדי להצליח במשימה.
משימות אלו כוללים משחקים כגון: הרכבת אותיות מפאזל של חלקים גדולים וכן הוצאת בקבוק יין ממתקן מיוחד שסוגר אותו, משימות לא פשוטות שיעמידו במבחן את היצירתיות שלכם בפתרון בעיות. חלקו השני של היום כולל פעילויות כגון: ירי בנשפנים אינדיאנים- ירי חיצים דרך הפה לעבר מטרה אולימפית, משחק זה מהנה מאוד וניתן להפוך אותו למשחק תחרות קבוצתית. ירי בחץ וקשת מקצועי- ירי חיצי קרבון לעבר מטרה אולימפית. חוויה מהנה ומאתגרת שתכיר לכם תחום ספורט זה שנמצא בתנופה אדירה. ירי בפיינטבול למטרות- ירי ברובי פיינטבול לעבר מטרות נייחות. חוויה מעוררת חושים שתבדוק את כישורי הדיוק שלכם.

היכן נערכים ימי גיבוש לעובדים?

ימי גיבוש לעובדים נערכים ביערות, חורשות, פארקים וכל מקום פתוח בחיק הטבע.

למי זה מתאים?

ימי גיבוש לעובדים מתאימים למפעלים, משרדים, צה"ל, משטרה וכל ארגון שמעוניין להתגבש ולכייף ביחד.

  • משחקי גיבוש לעובדים

  • הליכה על חבל דק

  • משחקים במגדל קוביות

  • משחקים במבוך ענקי

  • יום גיבוש אתגרי על מגלשיים

  • יום גיבוש אתגרי בשטח