מעוניינים בחוויה קסומה שמשלבת תחרותיות עם שלל משימות היתוליות שיגרמו לכם ליהנות ולכייף בצוותא? אם כן, מתחם נשפנים אינדיאנים מיועד לכם!

רקע על נשפנים אינדיאנים:

נשפן אינדיאני הוא קנה נשיפה מוארך הפועל בלחץ אויר. ירי החיצים מתבצע דרך כיוון למטרה ונשיפה חזקה לתוך הקנה. ניתן לירות למרחק של 10 מטרים. בנשפנים יש מנגנון "אל -חזור " שאינו מאפשר לחץ לצאת בשאיפה,אלא רק בנשיפה. מדובר בחוויה כיפית, שתזכיר למבוגרים שבכם את תקופת הילדות, בה אילתרתם קנים כאלה. תרבויות רבות השתמשו בנשפנים בהם דרום מזרח אסיה, באמאזון וכן בגינאה. הידועים ביותר בשימוש בנשפנים היו שבטים בדרום אמריקה, שהיו יורים חיצים על מנת לשתק את המטרה. נשפנים אינדיאנים שבטים אלה היו מכינים את הנשפנים מחזרן(במבוק) והיו צדים שפנים וארנבות בכדי לשמור על תזונתם.

צור קשר וקבל הצעת מחיר

מומחים בתורת הזוחלים השתמשו בנשפנים עם סמי הרגעה על מנת לתפוס לטאות חמקמקות לצורכי מחקר. כיום משתמשים בנשפנים עם סמי הרגעה על מנת להמם חיות פרא ואז לתפוס אותם. בעולם ישנם תחרויות רבות בתחום הנשפנים וכל זאת במטרה להכניס תחום זה לאולימפיאדה. תחרות אחת מתבצעת כאשר יורים חיצים למטרה אחת שנמצאת 10 מטרים קדימה. התחרות שנייה מתבצעת כאשר המשתתף יורה למטרה, לאחר מכן אוסף את החיצים ורק אז עובר למטרה הבאה, בתחרות זאת יש בין 9 ל-16 מטרות שממוקמות בגבהים ובמרחקים שונים. התחרות השלישית היא קבוצתית ובה יורים מספר משתתפים למטרה בגודל 20 סנטימטרים ובמרחק 20 מטרים, רק לאחר שמישהו מהקבוצה מצליח לפגוע, הם זזים 2 מטרים לאחור ומנסים שוב, המנצח הוא זה שפגע במטרה מהמרחק הארוך ביותר.

כיצד מתבצעת הפעילות בנשפנים אינדיאנים?

אנו בחברה נקים לכם מתחם נשפנים אינדיאנים, שכולל נשפנים אינדיאנים עם מנגנוני "אל -חזור" מהטובים בשוק. בנוסף תקבלו חיצים, מטרות אולימפיות, והחשוב ביותר-רשת הגנה, כדי שהפעילות תהיה בטוחה לחלוטין. כדי שהפעילות תהיה מהנה ומאתגרת אתם תשחקו במשחקים הבאים:

איקס-עיגול – תקבלו חיצים בשני צבעים, עליכם לירות למטרות והראשון שיצור רצף הוא המנצח.
סנוקר – מטרות בגדלים שונים ימוקמו זו לצד זו, עליכם להכריז תחילה על המטרה עליה אתם מכוונים, ככל שהמטרה קטנה יותר, מספר הנקודות אותן תקבלו רב יותר.
משימת בלונים – עליכם לפוצץ את הבלונים של הקבוצה היריבה, הקבוצה שנשארת עם בלונים אחרונה מנצחת.
משימת נקודות – יורים למטרה ממוספרת כאשר ככל שמתקרבים למרכז, מספר הנקודות גבוה יותר.

היכן מתבצעת הפעילות בנשפנים אינדיאנים?

פעילות בנשפנים אינדיאנים דורשת תיחום של אזור קטן יחסית מסיבות בטיחותיות. לכן, הפעילות מתאימה לבתי-ספר, חצרות בתים, פארקים, גנים ברחבי הערים, יערות וחורשות בכל רחבי הארץ.

  • נשפנים אינדיאנים בשטח

  • נשפנים אינדיאנים לילדים

  • ירי בנשפנים אינדיאנים

  • נשפנים אינדיאנים לקבוצות

  • נשפנים אינדיאנים בדרום