מעוניינים בחוויה שונה ומאתגרת בה תצטרכו להתמודד עם משימות קבוצתיות ואישיות, שיבחנו את ההתנהלות שלכם תחת לחץ ויגלו עד כמה אתם מתואמים ודבקים במטרה? לכם מיועד מתחם חבלים אתגרי!

"החברה המודרנית עשירה במידע אך ענייה בחוויות והתנסויות לימודיות"
-ד"ר קורט האן

רקע על מתחם חבלים:

מתחם חבלים הוא מתקן מכשולים שממוקם בגובה מעל הקרקע ובו על המשתתף לעבור מכשולים באופן אישי או קבוצתי. בעבר המתחם נבנה למטרות צבאיות על מנת לשפר את כושרם של הלוחמים.לפני כמאה שנה, גורג' הברט שהיה קצין בחיל הים הצרפתי וסייר רבות בעולם, התרשם מחוסנם הפיזי והנפשי של הילידים האפריקאים ובעקבות זאת החל ליישם את "השיטה הטבעית"-שיטה בה על המשתתף לעבור מכשולים תוך גירוי מרבית החושים והפעלתם המלאה, שיטה זאת צברה תאוצה רבה ברבות השנים והיום מוסדות לימוד רבים בעולם מחזיקים מתחם חבלים אתגרי בתחומם.

צור קשר וקבל הצעת מחיר

פעילות במתחם חבלים אתגרי:

אנו נבנה לכם מתחם חבלים אתגרי שיעניק לכם חווייה מרגשת ומיוחדת דרך תחנות שונות בגובה שכוללות:

גשר חבלים – גשר של שני חבלים מקבילים שמתוחים בין העצים ועליכם לעבור מצד אחד לצדו האחר.
אומגה – חווייה עם הרבה אדרנלין בה תגלשו גלישה זוויתית מראש מצוק כלפי מטה במהירות מעוררת חושים.
גשר טרזן – גשר בו עליכם ללכת על גשר מתוח בין שני עצים, כאשר אתם אוחזים בחבלים אנכיים שנמצאים מעליכם.
לוליין – המשתתף מחובר לרתמה שממנה יוצאים חבלים, על המשתתף ללכת על חבל מתוח מצד אחד לשני, כאשר החברים מייצבים אותו ועוזרים לו לא ליפול מהחבל.
רשת עכביש אופקית – מספר רב של חבלים נמתחים בצורת "שתי וערב" בצורה אופקית מעל הקרקע. עליכם לעבור על החבלים מבלי לגעת בקרקע.
גשר V – שני חבלים נמתחים בצורת V מעל הקרקע, עליכם ללכת בזוגות מעל החבלים כך שככל שאתם מתקדמים , עליכם לתמוך ולסמוך על בן זוגכם למשימה.
סולם יעקב – סולם סנדות שנפרש מגובה רב ובו עליכם לטפס למעלה תוך הפעלת טקטיקות מיוחדות.

מי מעביר את הפעילות?

פעילות מתחם החבלים מנוהלת על ידי מנהל מתחם חבלים מוסמך מטעם "וינגייט" וכל המדריכים בתחנות הם מדריכי סנפלינג מוסמכים ובעלי רקע עשיר בהפעלת חבלים.

למי זה מתאים?

הפעילות במתחם חבלים מהנה וכיפית ומצריכה כושר בסיסי, כך שהיא מתאימה לילדים ומבוגרים כאחד, תוך התאמת הפעילות והמתקנים לגיל המשתתפים ואופי הקבוצה.

  • גלישת אומגה בשטח

  • גלישת חבלים

  • אומגה בצפון

  • מתחם חבלים

  • מתחם חבלים לקבוצות

  • פארק חבלים

  • אומגה בקיץ